Q-highschool Wegwijzers

Katia de Prins
Wegwijzer

Wat mij specifiek aanspreekt aan de Q-highschool:
Bij de Q-Highschool draait het niet om cijfers maar om het beantwoorden van al jouw leervragen.

Wat ik graag zie veranderen binnen het reguliere onderwijs:
Wat zie jij het allerliefste veranderen binnen het reguliere onderwijs:
Dat er, naast wat allemaal moet, veel meer tijd komt voor eigen keuzes van leerlingen. Keuzes die gebaseerd zijn op interesses, talent en toekomstdromen. 

Mijn favoriete kleur:
Geel, dat is een super vrolijke kleur!

Mariet Berendsen 
Wegwijzer

Dit maakt de de Q-highschool voor mij leuk:
Tijdens de Avonturen zijn de leerlingen de bestuurders en ik de bijrijder!

Wat ik leerlingen mee wil geven die meedoen aan een avontuur: 
Graag wil ik de leerlingen meegeven dat ze in staat zijn om zelf te denken en te handelen en dat ze trots op zichzelf kunnen zijn.

Muziek:
Ik houd van Afrikaanse muziek

 

Laura Hakvoort
Wegwijzer

Wat mij zo aanspreekt aan de Q-highschool: 
Dat je buiten de reguliere vakken kennis op kunt doen over onderwerpen die jou interesseren.
 

Wat ik graag zie veranderen in het huidige schoolsysteem: 
Meer leren buiten de lokalen 
 

Favoriete land:
Italië! Leuke sfeer, lekker eten, mooie taal voelt als thuiskomen. Kan niet wachten om weer eens te gaan 

Over ons Team...

Het Q-highschool team staat bijna dag en nacht klaar om innovatief onderwijs bij de Q-highschool voor jou mogelijk te maken. Zo staan ze in contact met jouw Q-high docenten en wegwijzers. Bedenken ze innovatieve werkvormen en concepten en zijn ze bereikbaar voor vragen over jouw lessen en vervoer. Ontwikkelen ze samen met leerlingen de nieuwste avonturen en afstandsonderwijs. En proberen ze de Q-highschool steeds bekender te maken in de Quadraamscholen!! Ze zijn er voor jou, de leerling en je kunt altijd bij ze terecht met jouw vragen en ideeën.  Zo staan ze in contact met jouw Q-high docenten en wegwijzers. Bedenken ze innovatieve werkvormen en concepten en zijn ze bereikbaar voor vragen over jouw lessen en vervoer. Ontwikkelen ze samen met leerlingen de nieuwste avonturen en afstandsonderwijs. En proberen ze de Q-highschool steeds bekender te maken in de Quadraamscholen!! Ze zijn er voor jou, de leerling en je kunt altijd bij ze terecht met jouw vragen en ideeën.  

Waar wij in geloven: 

“Leerlingen kunnen meer zelfstandig dan dat veel mensen denken"