Q-highschool Coördinatoren

Nicole Hurkmans
Beekdal Lyceum
n.hurkmans@beekdallyceum.nl

 

Jan-Hendrik de Jonge 
Candea College 
jh.dejonge@candea.nl

Sonja Froon
Liemers College
s.froon@liemerscollege.nl

Wiltjo Koster
Lyceum Elst
w.koster@lyceumelst.nl

Emiel Helmink 
Lorentz Lyceum 
e.helmink@lorentzlyceum.nl

Anja Verhagen 
Montessori College Arnhem 
a.verhagen@montessoriarnhem.nl

Bert Langkamp 
Olympus College 
b.langkamp@olympuscollege.nl

Suzan Vloet 
Stedelijk Gymnasium Arnhem 
s.vloet@gymnasiumarnhem.nl

Over een coördinator

Iedere school heeft zijn eigen Q-highschool coördinator. De Q-highschoolcoördinator is voor de Q-highschool de belangrijkste persoon op een school. Dit is namelijk de schakel tussen de Q-highschool en de leerlingen en docenten op school. De Q-highschoolcoördinator weet veel over de Q-highschool. En als deze het antwoord even niet weet kent deze de weg om snel achter het juiste informatie te komen.  Daarom is de Q-highschoolcoördinator ook in staat leerlingen goed te adviseren over of de Q-highschool geschikt is en kan deze de leerlingen wijzen op de uitdagingen die de Q-highschool biedt.

De Q-highschoolcoördinator weet dat bij de Q-highschool de regie bij de leerling ligt maar kijkt met een schuin oog mee om te kijken of alles gaat zoals het moet gaan. 

Waar wij in geloven: 

“Kijk eens buiten de muren en mogelijkheden van je eigen school. Wij kunnen je helpen de weg te vinden naar de Q-highschool"