Q-highschool Docenten

Pieter van Engelen
informatica 

p.vanengelen@quadraam.nl

Allart van den Berg 
informatica 

a.vandenberg@candea.nl

Hamid Afantrous
informatica 

….

Johan Korten
informatica 

j.korten@quadraam.nl

Merijn Vogel
informatica 

m.vogel@quadraam.nl

Petra Drogt
informatica 

p.drogt@qaudraam.nl

Karen v Wichen
Filosofie 

k.vanwichen@quadraam.nl

Nadja Snoeren 
Filosofie 

n.snoeren@quadraam.nl

Henk Schut 
Filosofie 

h.schut@liemerscollege.nl

Rob Versteegt 
Filosofie , digitaal didacticus

r.versteegt@riversarnhem.org

Ben Versteegt 
Filosofie, digitaal didacticus 

b.versteegt@riversarnhem.org

Meindert Koolstra 
Wiskunde D

m.koolstra@gymnasiumarnhem.nl

Ruben Sondaar 
Wiskunde D

r.sondaar@beekdallyceum.nl

Tim Maatman 
Bedrijfseconomie 

t.maatman@quadraam.nl

Bram Schleedoorn
Bedrijfseconomie 

b.schleedoorn@candea.nl

Wiltjo Koster 
Maatschappij
wetenschappen 

Helga Guitink
Italiaans

Simone Fenna Walst 
Spaans

Elke Brouwer de Koning
Spaans

Liesbeth Klein Kranenbarg
Wiskunde C

Frank van den Berg
Wiskunde C 

Over de Q-highschool docent

volgt..

Waar wij in geloven: 

“Leerlingen bepalen zelf welke kant ze op willen"

Allart van den Berg 
informatica