Q-highschool weekplanner 30 november tm 4 december

Planning
maandag 30 november 2020

Filosofie
Module: Superslimme dieren

Docent: Nadja Snoeren
Locatie: Geen bijeenkomst

—————————————————————–

Wiskunde D
Module: Lineare Algebra
Docent: Meindert Koolstra 
Locatie: Stedelijk Gymnasium
Lokaal: E1
Tijd: 14.30 tot 16.00 uur 

—————————————————————–—-

Wiskunde C
Module: Algebra en rekenen 
Docent: Frank van den Berg
Locatie: 
 Stedelijk Gymnasium 
Lokaal: E2
Tijd: 15.20 tot 17.00 uur 

—————————————————————–—-

Filosofie
Module: Jezelf kennen en jezelf zijn
Docent: Nadja Snoeren 
Locatie: Lorentz Lyceum 
Lokaal: 2.08
Tijd: 16.15 tot 17.45 uur 

—————————————————————–—-

Informatica 
Module: Linux en Servers 
Docent: Martijn Leisink 
Locatie: Online
Tijd: 16.00 tot 17.30 uur 

—————————————————————–—-

Planning
dinsdag 1 december  2020

Informatica
Module: Basis van 
programmeren
Docent: Pieter van Engelen
Locatie: Lorentz Lyceum, Hybride les
Lokaal: 2.02
Tijd: 14.30 tot 16.00 uur 

—————————————————————–—-

Filosofie
Module: Ik ben geen racist

Docent: Nadja Snoeren 
Locatie:Lorentz Lyceum
Lokaal:
2.08
Tijd: 14.30 tot 16.00 uur 

—————————————————————–—-

Filosofie
Module: Hoe blij moet je zijn met de vrije markt?

Docent: Hanneke Nooijen
Locatie: Candea College 
Lokaal:
 S108 
Tijd: 14.30 tot 16.00 uur 

—————————————————————–—-

Wiskunde D
Module: Numerieke wiskunde

Docent: Meindert Koolstra
Locatie:  Liemers College Heerenmaten 
Lokaal: H110
Tijd: 14.30 tot 16.00 uur 

—————————————————————–—-

Avontuur 
Street Art 
Wegwijzer: Mariet Berendsen en Carolijn Leisink
Locatie:
Tijd: 14.30 tot 17.00 uur 

—————————————————————–—-

Avontuur 
3D printen 
Wegwijzer: Martijn van der Last en Wieke van Dijk
Locatie: Technoplaza, Liemers College Zonegge 
Tijd: 14.30 tot 17.00 uur 

—————————————————————–—-

Informatica
Module: Processing

Docent: Pieter van Engelen
Locatie: Lorentz Lyceum, Hybride les 
Lokaal: 2.02
Tijd: 16.15 tot 17.45 uur 

—————————————————————–—-

Planning
woensdag 2 december 2020

Informatica
Module: Programmeren met Arduino

Docent: Allart van den Berg 
Locatie: Olympus College
Lokaal: H.203
Tijd:
 14.30 tot 16.00 uur 

—————————————————————–—-

Spaans
Module: Tapas o tacos 

Docent: Elke Brouwer
Locatie: Online
Tijd: 14.30 tot 16.00 uur

—————————————————————–—-

Filosofie
Module: Hoe vrij zijn wij?
Docent: Henk Schut
Locatie: Online
Tijd: 14.30 tot 16.00 uur 

—————————————————————–—-

Bedrijfseconomie
Module: Studievaardigheden
Docent: Tim Maatman
Locatie: Online
Tijd: 14.30 tot 16.00 uur 

—————————————————————–—-

Informatica
Module: Basis van computerscience 
Docent: Pieter van Engelen
Locatie: Olympus College
Lokaal: M.021
Tijd:
 14.30 tot 16.00 uur 

—————————————————————–—-

Bedrijfseconomie
Module: Studievaardigheden 
Docent: Tim Maatman
Locatie: Stedelijk Gymnasium Arnhem 
Lokaal: B3
Tijd: 14.30 tot 16.00 uur 

—————————————————————–—-

Italiaans
Module: Ciao Amici 
Docent: Helga Guitink 
Locatie: Geen bijeenkomst 

—————————————————————–—-

Bedrijfseconomie
Module: Investeren kun je leren 
Docent: Tim Maatman
Locatie: Online 
Tijd: 16.15 tot 17.45 uur 

—————————————————————–—-

Wiskunde D
Module: Discrete Dynamische modellen

Docent: Meindert Koolstra
Locatie:  Liemers College Herenmaten
Lokaal: H109
Tijd: 15.15 tot 16.45 uur 

—————————————————————–—-

Boost 
Yourself 

Coaches: Jim, Mariet en Christine 
Locatie: Scoutingclub De Rotsblokken 
Tijd: 14.30 tot 18:00 uur 

—————————————————————–—-

Planning
donderdag 3 december 2020

Wiskunde D
Module: Wiskunde en technologie 
Docent: Ruben Sondaar 
Locatie: Liemers College Heerenmaten
Lokaal: H110
Tijd: 14.30 tot 17.45 uur (verlengde les!)

—————————————————————–—-

Filosofie 
Module: Wetenschappelijke vergezichten 

Docent: Nadja Snoeren
Locatie: Online
Tijd: 14.30 tot 16.00 uur

—————————————————————–—-

Wiskunde D 
Module: Cryptografie en getaltheorie 

Docent: Martijn Leisink 
Locatie: Online 
Tijd: 16.00 tot 17.30

—————————————————————–—-

Wiskunde D 
Module: Differentieren

Docent: Ruben Sondaar
Locatie: Geen bijeenkomst  

—————————————————————–—-

Bedrijfseconomie 
Module: Hoe kom ik aan geld?

Docent: Tim Maatman
Locatie: Stedelijk Gymnasium
Lokaal: G2
Tijd: 16.15 tot 17.45

—————————————————————–—-

Spaans 
Module: Diaz festivos 
Docent: Simone Fenna Walst 
Locatie: Beekdal Lyceum
Lokaal
Tijd: 14.30 tot 16.00 uur

—————————————————————–—-

Italiaans
Module: Quando ero piccolo
Docent: Helga Guitink
Locatie: Stedelijk Gymnasium 
Lokaal: A2
Tijd: 14.30 tot 16.00 uur

—————————————————————–—-

Planning
vrijdag 4 december 2020

Wiskunde C
Module: Tellen en recursie

Docent: Frank van den Berg
Locatie: Stedelijk Gymnasium
Lokaal:
E1
Tijd: 8.15 tot 9.45 (nieuwe tijd!) 

—————————————————————–—-

Maatschappijwetenschappen
Module: De wereld verandert 

Docent: Wiltjo Koster
Locatie: Online 
Tijd: 14.30 tot 16.00 uur 

—————————————————————–—-

Bedrijfseconomie
Module: 2. Geld verdienen 5. Investeren 
Docent: Bram Schleedoorn
Locatie: Stedelijk Gymnasium
Lokaal:
B3
Tijd: 14.30 tot 16.00 uur 

—————————————————————–—-

Avontuur 
Een wereldse masterchef 
Wegwijzer: Katia de Prins en Laura Hakvoort 
Locatie: VMBO ’t venster 
Tijd: 14.30 tot 17.00 uur 

—————————————————————–—-

Boost 
Yourself 

Coaches: Boaz, Katja en Ilona 
Locatie: Scoutingclub De Rotsblokken
Tijd: 14.30 tot 18:00 uur 

—————————————————————–—-


“Zie de maan schijnt door de bomen

“Leer precies de dingen die
jij wilt leren!"